konkursy PDF Drukuj Email

termin: 24 marca 2018
organizator: Miasto Kielce & Korona Kielce
udział wzięła: Michalina Cedro, grupa II
tytuł: Z przyjacielem jest weselej, XII Miejski Festiwal Piosenki dla Przedszkoli

Kolejne fotografie z kolejnego jeszcze większego konkursu. Tym razem reprezentantką przedszkola była Michalina, którą do występu przygotowała p.Agnieszka Wysocka. Michalinka wyśpiewała III miejsce :)) Gratulujemy!

Zaczynamy :)

Fotograficzny fotoreportaż z udziału grup w konkursach zewnętrznych.

KONKURS 1
termin: październik 2017
organizator: Osiedlowy Klub KSM "SŁONECZKO"
udział biorą: grupa VII i VIII
tytuł: Moja ulubiona bajka

Gala się odbyła w baaaardzo radosnej atmosferze :) Choć nie udało nam się zdobyć pierwszej nagrody z wielką satysfakcją odebraliśmy pochwalne dyplomy :) Obie grupy z ogromnym zaangażowaniem biły brawa wszystkim uczestnikom konkursu - doskonałość roku :)

Finał konkursu, ogłoszenie wyników i wernisaż nadesłanych prac odbędzie się 14 grudnia 2017r. w sali plenarnej organizatora.
Uczestnicy konkursu, jak i dopingujący ich koledzy i koleżanki z grup VII i VIII osobiście będą uczestniczyć w gali finałowej :)

Poprawiony: poniedziałek, 02 kwietnia 2018 17:18