GRUDZIEŃ 2017

*

Pierwszy, wielki, bożonarodzeniowy kiermasz.
I jego dwie radosne organizatorki - pani Magda i pani Iwona z naszymi bezcennymi dziełami sztuki :)

*

Muzycy z Filharmonii Świętokrzyskiej z zimowo-świątecznymi dźwiękami.

*

Spotkanie z bajką. I z bajkopisarką :) Kolejny raz zawitała do nas autorka bajek dla dzieci - pani Dorota Mroczek. I kolejny raz miała dla nas wszystkich świąteczną niespodziankę - swoją najnowszą książeczkę. Wszystkie Anie poczuły się specjalnie wyróżnione, książka bowiem nosi właśnie tytuł "ANIA" i opowiada o.... A nie, to niespodzianka na długi zimowy wieczór z mamą, tatą i bajką :)

*

Oto i my, i zgromadzone przez nas prezenty. Mamy nadzieję, że uda nam się wywołać uśmiech na twarzy "naszej" Rodziny. Wszyscy - od najmłodszych po najstarszych zaangażowaliśmy się w pomoc po raz drugi. I na pewno nie ostatni :)

*

Drodzy Rodzice - na stronie naszego zaprzyjaźnionego fotografa ze STUDIA FLASH jest dostępna cała galeria zdjęć z pasowania najmłodszych milusińskich :)
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotografii, składanie zamówień i cieszenie się wzruszającymi wspomnieniami z tej Wielkiej Chwili :)

*

Ogólnoprzedszkolne spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Integracji.

LISTOPAD 2017

Paczka dla zwierzaczka - pomagamy zwierzętom ze schroniska w Dyminach i Nowinach

PAŹDZIERNIK 2017

WRZESIEŃ 2017

Dzień Przedszkolaka u Prezydenta - marzenia dzieci o zmianach w najbliższym środowisku

Teatrzyk z Krakowa

SIERPIEŃ 2017

W dniach 26-27 sierpnia 2017R. nasza kadra pedagogiczna wzięła udział w specjalistycznym szkoleniu: Integracja dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Szkolenie prowadził specjalista z Polskiego Stowarzyszenia Terapii Behawioralnej z Krakowa.

Poprawiony: piątek, 22 grudnia 2017 23:30