aktualności zdrowego przedszkolaka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Iwona Szumska
piątek, 14 czerwca 2013 20:50

pielęgniarka Iwona Szumska

1. Od bieżącego roku 2015/2016 nie będą wykonywane w przedszkolu testy do bilansu 6-latka. Wszystkie testy i badania bilansowe wykonywane są w Przychodniach Zdrowia.

2. Proszę o systematyczne ( raz w tygodniu) sprawdzanie czystości skóry głowy i włosów swoich dzieci.

3. Ze względu na zmianę systemu żywienia w ramach żywienia zbiorowego w jednostkach systemu oświaty, do jadłospisu zostaje wprowadzony miód pszczeli. Rodzice, których dzieci nie mogą spożywać miodu ( alergia, nietolerancja) proszeni są o zgłoszenie tego faktu nauczycielom grup.

4. Rodzice dzieci ze specjalnymi potrzebami zdrowotnymi, proszeni są o kontakt z pielęgniarką przedszkolną (codziennie od godz. 8.20 do 14.00 – gabinet na holu grupy IV i V).

Poprawiony: niedziela, 20 września 2015 13:43