galeria grupy VII Email
Wpisany przez ewa haber

WYCIECZKA DO WDK NA SPEKTAKL TEATRALNY PT." KRÓL LASU" - EDUKACJA PRZYRODNICZA

PRZEZ TYDZIEŃ OMAWIALIŚMY ZDROWĄ ŻYWNOŚĆ NASZYM GOŚCIEM NA DWÓCH ZAJĘCIACH BYŁA PANI PIELĘGNIARKA IWONA SZUMSKA - PIERWSZE ZAJĘCIA DOTYCZYŁY PIRAMIDY ZDROWIA NATOMIAST NA DRUGICH POZNALIŚMY JAKIE WITAMINKI ŻYJĄ W WARZYWACH I OWOCACH, KTÓRE SĄ NIEZBĘDNE DLA NASZEGO ZDROWIA I ROZWOJU :)

OWOCOWY ZAWRÓT GŁOWY :)

ZABAWA-ZABAWĄ ALE NAUKI TEŻ MAMY DUŻO :)

PAŹDZIERNIKOWY TOR PRZESZKÓD :)

30.09.2017 TO DZIEŃ CHŁOPAKA - JAK WSZYSTKIM WIADOMO :) NASZE DZIEWCZYNKI W GRUPIE RÓWNIEŻ NIE ZAPOMNIAŁY O SWOICH MĘŻCZYZNACH I Z TEJ OKAZJI WRAZ Z PANIAMI PRZYGOTOWAŁY MAŁE UPOMINKI I POCZĘSTUNEK :) UŚCISKÓW I BUZIAKÓW NIE BYŁO KOŃCA :)

27.09.2017 - JAK CO ROKU UCZESTNICZYLIŚMY W OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI SPRZĄTANIE ŚWIATA

26.09.2017 - W NASZYM PRZEDSZKOLU POJAWILI SIĘ GOŚCIE TYM RAZEM BYLI TO UCZNIOWIE ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W NOWINACH. PRZYJECHALI DO NAS Z PRZEDSTAWIENIEM EDUKACYJNYM DOTYCZĄCYM BEZPIECZEŃSTWA NA ULICY PT."DROGA WACKA DO SZKOŁY"

WITAMY PO WAKACJACH :)

Poprawiony: sobota, 28 października 2017 10:35