ogłoszenia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator

W dniu 17 października 2018r., w godzinach 8:00 - 12:00 w przedszkolu pełnić będą dyżur pracownicy MZPPP w Kielcach.

Zainteresowanych rodziców zapraszamy na spotkanie z pedagogiem - Małgorzatą Górecką

oraz psychologiem - Małgorzatą Borkowską-Rumas.

Współpraca z Miejskim Zespołem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Kielcach opiera się na ciągłej, ścisłej współpracy z jej pracownikami. Nasze przedszkole objęte jest całorocznym, planowym wsparciem ze strony specjalistów pełniących również dyżury na terenie Przedszkola.

Pedagog- mgr Małgorzata Górecka

Psycholog- mgr Małgorzata Borkowska-Rumas

Logopeda – mgr Monika Szyska

W naszym przedszkolu logopeda pełni dyżur cyklicznie, w każdy wtorek, w godz. 8-12.

Miejski Zespół Poradni Psychologiczno Pedagogicznych w Kielcach

Kielce, ul. Urzędnicza 16

• tel: 41 367 67 28

• fax: 41 367 69 51

GODZINY PRACY

• Poniedziałek - Czwartek - 08:00 - 19:00

• Piątek - 08:00 - 16:00

SPOTKANIE INAUGURUJĄCE NOWY ROK SZKOLNY 2018/2019

3 września 2018r. serdecznie Zapraszamy Rodziców dzieci ze wszystkich grup na spotkanie rozpoczynające nowy rok przedszkolny.
Spotkanie z Dyrekcją Przedszkola na holu głównym - godzina 16:00;
Spotkanie z wychowawcami w salach grup - po spotkaniu ogólnym.

Listy dzieci z poszczególnych grup będą dostępne na terenie przedszkola od czwartku - 30 sierpnia 2017r.

ZAPRASZAMY :)

) INFORMUJEMY, ŻE W PRZYPADKU PODEJRZENIA O NIEDYSPOZYCYJNOŚĆ OSOBY ODBIERAJĄCEJ DZIECKO WYCHOWAWCA GRUPY MA OBOWIĄZEK POWIADOMIĆ POLICJĘ W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM ORAZ ODMÓWIĆ WYDANIA DZIECKA.

Poprawiony: wtorek, 16 października 2018 05:57