ogłoszenia PDF Drukuj Email

Od poniedziałku - 19 czerwca - w sekretariacie Przedszkola
i od piątku - 23 czerwca - na stronie internetowej przedszkola
dostępne będą UMOWY WAKACYJNE.
Bardzo prosimy Rodziców, którzy zgłosili chęć korzystania z usług przedszkola w miesiącu sierpniu
o pobranie, wypełnienie i oddanie ich do sekretariatu.

Rodzice wszystkich dzieci zapisanych do przedszkola OD WRZEŚNIA mają obowiązek podpisania umowy już W SIERPNIU.

Bardzo prosimy Rodziców dzieci odchodzących do szkoły o zwrot kart do logowania.

UWAGA! SPROSTOWANIE!

Drodzy Państwo, do gazety ECHO DNIA wkradł się chochlik drukarski i sporo namieszał. Mimo naszych dwukrotnych, pisemnych sprostowań nadal widnieją błędy w podpisach.
Informujemy, iż numery przypisane do grupy odpowiadają nazwie grupy a nie zdjęciu.

W dniu 16 listopada (środa), w godzinach 8:00-12:00
w przedszkolu pełnił będzie dyżur logopeda opiekujący się naszą placówką z ramienia Poradni.

Szczególne warunki ubezpieczenia

od nieszczęśliwych wypadków

NAU 2016/2017

(pobierz)

SPOTKANIE INAUGURUJĄCE NOWY ROK SZKOLNY 2016/2017

2 września 2016r. serdecznie Zapraszamy Rodziców dzieci ze wszystkich grup na spotkanie rozpoczynające nowy rok przedszkolny.
Spotkanie z Dyrekcją Przedszkola na holu głównym - godzina 16:00;
Spotkanie z wychowawcami w salach grup - po spotkaniu ogólnym.

ZAPRASZAMY :)

WITAMY W NOWYM ROKU PRZEDSZKOLNYM!

Rodziców dzieci kontynuujących i rozpoczynających wraz z nami przygodę z pracą i zabawą prosimy o pobranie, wypełnienie
i dostarczenie po 29 sierpnia 2016r. do sekretariatu Przedszkola Umowy na rok szkolny 2016/2017

UMOWA z Rodzicami (pdf)

) INFORMUJEMY, ŻE W PRZYPADKU PODEJRZENIA O NIEDYSPOZYCYJNOŚĆ OSOBY ODBIERAJĄCEJ DZIECKO WYCHOWAWCA GRUPY MA OBOWIĄZEK POWIADOMIĆ POLICJĘ W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM ORAZ ODMÓWIĆ WYDANIA DZIECKA.

Poprawiony: środa, 21 czerwca 2017 21:15