galeria grupy II Email
Wpisany przez Elżbieta Chudzik

Witam rodziców w nowym roku szkolnym 2017/2018

5.09.2017 Z okazji urodzin Karolka, życzymy my wszystkiego najlepszego :)

15.09.2017 Świętujemy urodziny Ani :)

15.09.2017 Dzieciaki świetnie bawiły się podczas oglądania przedstawienia pt. "Śpiąca królewna" w wykonaniu aktorów z Krakowa

20.09.2017 Dzieci z naszej grupy uczestniczyły w cyklu zajęć na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego, poznając podstawowe zasady bezpieczeństwa na drodze

26.09.2017 Podsumowaniem cyklu zajęć na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego był udział dzieci w widowisku artystycznym pt. "Przygoda Wacka" w wykonaniu uczniów z SP z Nowin

27.09.2017 Nasi mali przyrodnicy chętnie włączyły się w akcję"Sprzątania Świata" pod hasłem "Nie ma śmieci są surowce"

5.10.2017 Nasze dzieciaki świetnie bawiły się podczas wycieczki do gospodarstwa agroturystycznego w Lisowie "ZOO Leśne Zacisze", gdzie poznały wiele nowych gatunków zwierząt oraz kolorowe ptactwo z pięknymi pawiami. Po intensywnym zwiedzaniu dzieci miały chwilę relaksu na placu zabaw.

10.10.2017 „Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki”. Dzieciaki świetnie bawiły się podczas robienia sałatki owocowej i ”szaszłyków” dla rodziców. Sałatka i szaszłyki smakowały wybornie.

11.10.2017 Dzieci oglądały spektakl teatralny w wykonaniu aktorów Teatru Edukacyjnego z Warszawy pt. „Król lasu” w WDK Kielce. Podczas przedstawienia przedszkolaki w sposób ciekawe, a zarazem zabawny poznawały zagadnienia dotyczące działań na rzecz ochrony przyrody.

17.10.2017 Nasze dzielne przedszkolaki udały się na profilaktyczny przegląd stomatologiczny do gabinetu stomatologicznego znajdującego się w SP nr 12 przy ul. Wspólnej 17. W trakcie oczekiwania da badania dzieciaki świetnie bawiły się na sali gimnastycznej. Na zakończenie uczestniczyły w krótkiej prelekcji pani pielęgniarki dotyczącej prawidłowego dbania o higienę jamy ustnej. Za odwagę podczas badania otrzymały drobne upominki.

18.10.2017 Nasze przedszkolaki wybrały się na jesienny spacer. Jego celem było poszukiwanie darów jesieni.

25.10.2017 Przedszkolaki uczestniczyli w specjalnym pokazie filmu "Emotki". Tematem przewodnim były "EMOCJE", a gościem specjalnym Energetyczne Centrum Nauki Parku Technicznego w Kielcach, który przygotował specjalny pokaz "Poczuj chemię". Podczas pokazu dzieci oglądały ciekawe doświadczenia oraz wzięły udział w grach i konkursach. Na zakończenie otrzymały drobne upominki.

30.10.2017 odbył się koncert muzyków z Filharmonii Świętokrzyskiej pt.,,Jesienny koncert". Podczas koncertu dzieci zapoznały się z nowym instrumentem- akordeonem.

7.11.2017

Dzieciaki z naszej grupy wybrały się na spektakl Teatru Form ,,Art"pt.,,O psie Kasztanie, który został detektywem". Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem obejrzały przedstawienie.