galeria grupy I Email
Wpisany przez justyna kargul

Na ten dzień czekaliśmy z utęsknieniem. "Babciu, Dziadku kocham Cię..."

Nasze próby z nożyczkami. Kolejne starcie - wygrywamy!!!

Tak spędzamy razem czas.....

Urodzinki Hani.

"Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam..."

JASEŁKA

Zaprzyjaźnieni z nami wolontariusze w piękny sposób przybliżyli nam Dzień Narodzenia Pańskiego.

Spotkanie z autorką książek dla dzieci Panią Dorotą Mroczek.

Tak się bawimy a po wysiłku sami zjadamy

Podsumowanie akcji "Szlachetna Paczka"

Drodzy Rodzice!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dobiegła końca akcja "Szlachetna Paczka". Już po raz trzeci        w naszym przedszkolu zachęciliśmy Rodziców, Dzieci oraz Pracowników przedszkola do udziału w tym niezwykłym przedsięwzięciu. Kolejny raz wspólny wysiłek przyniósł wspaniały efekt, bo razem można dokonać wielkich rzeczy i zmieniać świat na lepszy. Dzięki Wam kolejna rodzina będzie mogła w tym roku przeżyć lepsze Święta Bożego Narodzenia. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom, Dzieciom, którzy przyczynili się do zebrania darów w akcji "Szlachetna Paczka". Bardzo dziękujemy Wam za Wasze wielkie serce.

Wychowawcy:

Justyna Kargul,

Marzena Kucharska

"Mikołajki

Ach co to  był za dzień? Dzień pełen oczekiwania, radości i prezentów.

"Andrzejki"

Podsumowanie akcji na rzecz  bezdomnych psów ze schroniska.

Bardzo dziękujemy za włączenie się w akcję na rzecz psów przebywających w schronisku.

UR. MIKOŁAJKA "spełnienia marzeń i samych słonecznych dni"

DZIEŃ "PLUSZOWEGO MISIA"

Urodziny Oliwierka

Oliwierku, jeszcze raz życzymy Ci wszystkiego co naaajlepsze:)

Pasowanie na przedszkolaka.

Spotkanie z naszą pielęgniarką p. Iwonką, dowiedzieliśmy się na czym polega jej praca i jak ją rozpoznać, gdy będziemy potrzebować pomocy.

Spacerek

A tak świętowaliśmy Dzień Chłopaka :)

Jako pierwsi urodzinki obchodzili Wojtuś oraz Ludwik. Chłopcom życzymy wszystkiego co najlepsze oraz samych cudownych chwil spędzonych w naszym przedszkolu.

Miesiąc wrzesień upłynął "Wiewiórkom" pod znakiem wspólnej zabawy, integracji oraz wzajemnego poznania się.