galeria grupy V Email
Wpisany przez Aneta Długosz   

Listopad 2017

,, My Zuszki jesteśmy, zdrowo odżywiać się chcemy" - a oto dowód najpierw ciężka praca przy przygotowaniu zdrowego koktailu, a potem próbowanie. Udało się, smakowało wybornie, niektórym aż czterokrotnie.....

W naszej grupie gościmy Wolontariusza z Macedonii - Metody'ego.

Wybraliśmy się do Exbudu na przestawienie pt.,,O psie Kasztanie, który został detektywem" . Spektakl bardzo się podobał naszym Zuszkom.

PAŹDZIERNIK 2017

Nasze przedszkole odwiedzili muzycy z Filharmonii Świętokrzyskiej z koncertem pt.,,Jesienny koncert". Dzieci miały okazję dowiedzieć się również wielu ciekawostek o akordeonie.

Kino i doświadczenia chemiczne? Czemu nie Zuszki oprócz filmu Emotki uczestniczyły w pokazie doświadczeń organizowanym przez Energetyczne Centrum Nauki. Najbardziej podobał się dzieciaczkom wybuchający wulkan i pompowanie balonów bez użycia powietrza...to były ciekawe doświadczenia.

Pani Kasia jak obiecała, tak słowa dotrzymała i Zuszki z kolejną porcją zabaw i ćwiczeń odwiedziła ...Czekamy na kolejne odwiedziny i wspaniałą zabawę

Zuszki korzystają z pięknej jesiennej pogody i zbierają  śliczne jesienne listki do dekoracji naszej sali

W czasie gdy jedni byli z wizytą u dentysty, inni mieli okazję troszkę poćwiczyć..

Jak Zuch, to Zuch nawet dentysty się nie boi... A jak buziaczka otwiera żeby pani Doktor mogła wszystkie ,,robaczki" zobaczyć...

Przedstawienie w WDK pt.,,Król lasu"

A oto nasze ZUSZKI w akcji: same robią pyszne, zdrowe kanapeczki i same zjadają... a jak smakują, jak  żadne inne:D

Nasza Kochana Pani Jwonka odwiedziła nas z kolejną ,,porcją" bardzo ważnych wiadomości, tym razem na temat witamin i ich znaczenia dla naszego zdrowia. Dziękujemy za przekazaną wiedzę i wspaniałą zabawę i zapraszamy na kolejne wizyty :D

Naszą październikową jubilatką była Izabelka, której składamy najlepsze życzenia:D

5 października w ramach tygodnia zdrowia i zdrowego żywienia robiliśmy sałatkę owocową. Pracy było wiele, ale jaka satysfakcja z własnoręcznie znakomicie wykonanej pracy :D

2.X.2017  naszą grupę odwiedziła Pani pielęgniarka mgr Iwona Szumska w ramach autorskiego projektu ,,Zdrowie na 5". Mieliśmy okazję przypomnieć sobie zasady zdrowego żywienia oraz uzupełnić piramidę. Dziękujemy za wspaniałe zajęcia i przekazaną wiedzę i zapraszamy na kolejne :D.

WITAMY SERDECZNIE PO WAKACJACH - wrzesień 2017

29.09.2017 byliśmy z wizytą w Lisowie Wygwizdowie, gdzie zwiedzaliśmy ZOO i świetnie się bawiliśmy na placu zabaw, parku linowym....28.09.2017 grupa V odwiedziła Miejską Bibliotekę , gdzie dzieci uczestniczyły w zajęciach pt. ,,Las naszym domem"


26.09.2017  nasze Przedszkole odwiedzili uczniowie ze SP w Nowinach z przedstawieniem pt.,,Droga Wacka do szkoły". Za przybliżenie nam zasad ruchu drogowego Serdecznie Dziękujemy......


25.09.2017 Grupa V uczestniczyła w Ogólnopolskiej akcji ,,Sprzątanie świata"

część z nas nie tylko sprzątała, ale też dbała, by na wiosnę było pięknie i sadziła  ,,cebulki" wiosennych kwiatów...

19 września odwiedziła nas nasza  Kochana Pani Kasia :D Wspólnie uczestniczyliśmy w zajęciach ruchu rozwijającego W. Sherborne.,, Zuszki "świetnie  się bawiły . Zapraszamy Panią Kasię na kolejne:D....

Nasze Przedszkole odwiedzili Aktorzy z Krakowa z przedstawieniem pt.,, Śpiąca królewna".

 

Świętujemy urodzinki Bartoszka :D

Świętujemy urodzinki Gabrysia :D

Nasze zabawy na placu przedszkolnym...

 

Poprawiony: sobota, 18 listopada 2017 18:13