o grupie IV PDF Drukuj Email

• rytmika: mgr Anna Potocka;

pomoc nauczyciela:

• Aneta Kozieł.
Realizacja podstawy programowej dokonywana jest w oparciu o program wychowania przedszkolnego "Zabawy z porami roku" autorstwa Iwony Lewkowicz, Anny Tworkowska-Baraniuk  Wydawnictwa Podręcznikarnia.
Dodatkowe działania edukacyjne podjęte w semestrze I :
  • akcja "Przedszkolna pocztówka" - czas realizacji wrzesień-grudzień 2018 - koordynator projektu dr Iwona Zielińska wraz z grupą Leśne Jagódki (gr. III);
  • międzynarodowy projekt edukacyjny "Piękna nasza Polska cała" - czas realizacji wrzesień-grudzień 2018 wraz ze współudziałem grupy Leśne Jagódki (gr.III);
  • międzynarodowy program edukacyjny  "Mały miś w świetle wielkiej literatury" - projekt całoroczny - z podziałem na moduły określone w poniższym harmonogramie:
Ponadto w życie grupy wplecione zostaną różnorakie działania w tym świętowanie wybranych dni z kartki kalendarza np. Dzień Kropki, Międzynarodowy Dzień Przedszkolaka, Dzień Drzewa, i wiele innych aktywności dostosowanych do możliwości i zainteresowań rozwojowych dzieci.
Poprawiony: niedziela, 09 grudnia 2018 23:24