o grupie III PDF Drukuj Email
Wpisany przez dr Iwona Zielińska

GRUPA III "Leśne Jagódki"

• wychowawca: dr Iwona Zielińska;

nauczyciele zajęć dodatkowych:

• język angielski: mgr Maria Wojtyna;
  • rytmika: mgr Anna Potocka;
pomoc nauczyciela:
  • Aneta Kozieł.
Realizacja podstawy programowej dokonywana jest w oparciu o program wychowania przedszkolnego "Zabawy z porami roku" autorstwa Iwony Lewkowicz, Anny Tworkowska-Baraniuk  Wydawnictwa Podręcznikarnia.
Dodatkowe działania edukacyjne podjęte w semestrze I :
  • akcja "Przedszkolna pocztówka" - czas realizacji wrzesień-grudzień 2018 - koordynator projektu dr Iwona Zielińska, współrealizacja mgr Magdalena Radziszewska wraz z Leśnymi Zuchami (gr. IV);
  • międzynarodowy projekt edukacyjny "Piękna nasza Polska cała" - czas realizacji wrzesień-grudzień 2018 wraz ze współudziałem grupy Leśne Zuchy (gr.IV);
;
  • międzynarodowy program edukacyjny  "Mały miś w świetle wielkiej literatury" - projekt całoroczny - z podziałem na moduły określone w poniższym harmonogramie:
Ponadto w życie grupy wplecione zostaną różnorakie działania w tym świętowanie wybranych dni z kartki kalendarza np. Dzień Kropki, Międzynarodowy Dzień Przedszkolaka, Dzień Drzewa, i wiele innych aktywności dostosowanych do możliwości i zainteresowań rozwojowych dzieci.

Poprawiony: niedziela, 28 października 2018 18:15