Email

PODZIĘKOWANIA 2012/2013

Dzieci, dyrekcja i nauczyciele serdecznie dziękują Komendantowi Komendy Miejskiej Policji insp.ZBIGNIEWOWI KOTARSKIEMU za wsparcie organizacji festynu "Wakacje małego Piechura". Gorące uśmiechy dla wszystkich funkcjonariuszy, którzy pomagali zapamiętać zasady bezpieczeństwa, doceniali naszą wiedzę i umiejętności oraz wspólnie z nami bawili się przy wakacyjnych piosenkach. Dziękujemy:
Komendantowi Komisariatu I Policji - kom.TOMASZOWI JAROSZ oraz funkcjonariuszom: st.sierż. MARCINOWI MICHALSKIEMU i st.post. MONICE LUBIENIECKIEJ
Komendantowi Komisariatu III Policji - podkom. PAWŁOWI SZCZEPANIAKOWI
Naczelnikowi Wydziału Ruchu Drogowego KMP - podkom. TOMASZOWI JANIKOWI oraz funkcjonariuszom: sierż.szt. MARIUSZOWI BEDNARSKIEMU i sierż.MARCINOWI PAWLIKOWSKIEMU
Naczelnikowi Wydziału Prewencji - podinsp. ANECIE LITWIN oraz funkcjonariuszom: mł.asp. IWONIE MITER i sierż.szt.MONICE KOWALIK
Podziękowanie kierujemy również do "naszego" fotografa ze Studia FLASH - PAWŁA BRELSKIEGO za radosne fotografowanie naszych zmagań :)

Wszystkie dzieciaki oraz dyrekcja, nauczyciele i mieszkańcy osiedla serdecznie dziękują strażakom Komendy Miejskiej PSP za wspaniały pokaz akcji gaśniczej oraz prelekcję nt. niebezpieczeństw i zagrożeń związanych z rozniecaniem ognia, ze szczególnym uwzględnieniem okresu wzmożonego wypalania traw i suszy na terenach leśnych.

Dzieciaki grupy V serdecznie dziękują pracownikom Multikina w Galerii Korona, za zorganizowanie spotkania i pokazanie tajników działania kina.

Radosne podziękowania dla dr EWY SZUMILAS /UJK Kielce/ za organizację spotkania dzieci grup integracyjnych - III i VI - ze studentami słowackiej uczelni pedagogicznej i wspólną, dwujęzyczna zabawę :)

Wyrazy wielkiego szacunku dla pracy twórczej oraz serdeczne podziękowanie za bardzo miłe spotkanie zachęcające do czytania dla pani DOROTY MROCZEK, autorki książeczek dla dzieci, od wszystkich dzieciaków-skrzatów, nauczycieli i dyrekcji.

Wszystkie Skrzaty bardzo dziękują Mikołajkowi - panu ROBERTOWI CHWIST za imieninowe odwiedziny, wspólna zabawę i sprezentowanie słodkich pyszności :)

MISIACZKI z grupy I, DYREKCJA I NAUCZYCIELE SERDECZNIE DZIĘKUJĄ WSZYSTKIM RODZICOM OBECNYM NA UROCZYSTOŚCI PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA ZA UŚMIECH, ŁZĘ WZRUSZENIA I WIELKIE OKLASKI :)

Dzieci grup III i VII serdecznie dziękują funkcjonariuszom Policji - sierż. JOANNIE WOŹNIAK /KMP KP I/, mł.asp. IWONIE MITER /KMP Kielce/ oraz sierż.szt. MARIUSZOWI BEDNARSKIEMU /KMP Kielce/ za zaangażowanie w przygotowanie i aktywny udział w zajęciach profilaktyczno-edukacyjnych Przyjaciel w mundurze

 

PODZIĘKOWANIA 2011/2012

ŚWIĘTOKRZYSKIE SKRZATY bardzo gorąco dziękują wszystkim GOŚCIOM przybyłym na uroczystości związane z nadaniem Przedszkolu imienia.

Dzieci wszystkich grup bardzo gorąco dziękują wszystkim RODZICOM za uśmiech, uściski i oklaski podczas wspólnej zabawy z okazji Dnia Mamusi i Dnia Tatusia :)

Dzieci gr III i IV dziękują bardzo serdecznie funkcjonariuszom  Komendy Miejskiej  Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach, a w szczególności st.str.KRZYSZTOFOWI KUREK, st.str.PIOTROWI ŁODEJ, str.ŁUKASZOWI GRZEJSZCZYKOWI oraz ich przełożonemu - asp.MARCINOWI GRZYBOWI za pełne emocji spotkania na terenie jednostek Ratowniczo-Gaśniczych.

Serdeczne podziękowania dla dr BARTŁOMIEJA KABAŁY z Przychodni Weterynaryjnej Cztery Łapy za spotkanie na terenie przychodni, opowieści o zwierzętach i przybliżenie zawodu weterynarza składają dzieci gr III i IV.

Największe uśmiechy i same serdeczności dla leśniczego MICHAŁA KUBICKIEGO za pełne wiosennej radości spotkania w przedszkolu i w lesie składają dzieci gr III.

Serdecznie dziękujemy panu JERZEMU MACIEJSKIEMU -  ISPO Firmy handlowo-usługowej za przekazane na rzecz przedszkola pomoce dydaktyczne.

DZIECI WSZYSTKICH GRUP, DYREKCJA I NAUCZYCIELE SERDECZNIE DZIĘKUJĄ WSZYSTKIM BABCIOM I DZIADKOM OBECNYM NA SPOTKANIACH Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA ZA UŚMIECH, ŁZĘ WZRUSZENIA I WSPÓLNĄ ZABAWĘ.

Dzieci grup III i IV serdecznie dziękują funkcjonariuszom Policji - sierż. JOANNIE WOŹNIAK /KMP KP I/ i mł.asp. IWONIE MITER /KMP Kielce/ za zaangażowanie w przygotowanie i aktywny udział w zajęciach profilaktyczno-edukacyjnych Uwaga, obcy!

Dzieci grup III, V i VI serdecznie dziękują pracownikom PKP Energetyka S.A., szczególnie pani mgr KATARZYNIE ZIĘBIE za spotkanie profilaktyczno-edukacyjne w ramach Akademii Małego Amperka.

Promyczki gr III gorąco dziękują RODZICOM za przybycie na zajęcia otwarte i wspólną radosna zabawę :)

Serdecznie dziękujemy pani DANUCIE HABER - Kierownikowi Działu Organizacyjno-Samorządowego w PSS Społem w Kielcach za osłodzenie pysznymi wypiekami chwil przedświątecznych i wprowadzenie prawdziwie wigilijnego nastroju podczas spotkania na terenie przedszkola.

Serdeczne podziękowania dla pisarza dr STANISŁAWA ROGALI za wypełnione uśmiechem spotkania z przedszkolakami, snucie opowieści o historii Kielc, o legendach regionu i bohaterach świętokrzyskich podań.

Serdecznie dziękujemy pracownikom Muzeum Narodowego w Kielcach za pełne fascynujących opowieści spotkania muzealne eksponujące niezwykłe eksponaty zwiedzanych wystaw.

Serdeczne podziękowania dla przewodnika turystycznego, mgr MARCINA WROŃSKIEGO za spotkanie z przedszkolakami grup III i V wypełnione legendami oraz przybliżające uroki naszego miasta i eksponujące walory turystyczne regionu.

Serdeczne podziękowania dla funkcjonariuszy Straży Miejskiej - st.strażnika GRZEGORZA PRZYCHODNI i inspektora MARCINA MOSZCZYŃSKIEGO oraz ich psów za pełne zaangażowania, życzliwości i uśmiechu spotkanie z dzieciakami gr III, przybliżenie sylwetki psa oraz naukę zachowań bezpiecznych w kontakcie z obcym zwierzęciem.

PODZIĘKOWANIA 2010/2011

Gorące podziękowania dla mł.ogn.GRZEGORZA SZCZEŚNIAKA - funkcjonariusza Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach za życzliwość, współpracę i zaangażowanie w zorganizowanie spotkania z dziećmi z gr V na terenie Komendy.

Serdeczne podziękowania dla policjantów - asp. TOMASZA KRÓLAKA, sierż. MICHAŁA KIEŁKIEWICZA i st.sierż. MARCINA SKALSKIEGO - funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach za przygotowanie i aktywny udział w imprezie pod hasłem Miasteczko ruchu drogowego oraz za wiele uśmiechu i życzliwości dla dzieciaków.

Składamy gorące podziękowania dla TOMASZA ROSIŃSKIEGO oraz PAWŁA PODSIADŁO - piłkarzy ręcznych KS VIVE TARGI KIELCE za wizytę w naszym przedszkolu i wspólną zabawę z dziećmi pod hasłem GRAMY RAZEM I BAWIMY SIĘ RAZEM. Dziękujemy również Zarządowi Klubu, a w szczególności panu Radosławowi Wasiakowi za wyrażenie zgody na to spotkanie.
Życzymy wszystkim zawodnikom i pracownikom sukcesów w najbliższym sezonie i zapewniamy, że nadal GRAMY RAZEM.

Serdecznie dziękujemy Panu JAROSŁAWOWI TKACZYKOWI za pomoc w zorganizowaniu spotkania z piłkarzami ręcznymi KS VIVE TARGI KIELCE w naszym przedszkolu.

Serdeczne podziękowania dla funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, pracowników Komisariatu I - sierż. MICHAŁA KIEŁKIEWICZA i st.sierż. MARCINA SKALSKIEGO za zaangażowanie podczas zajęć dydaktyczno-prewencyjnych z dziećmi 4- i 6-letnimi składają dzieci i nauczyciele gr. V i VI

Serdeczne podziękowania dla funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Kielcach za zaangażowanie i przeprowadzenie zajęć dla grupy dzieci 4-letnich dotyczących odpowiedzialności i bezpiecznych zachowań w kontaktach z psem podczas zajęć "Kiedy pies jest przyjacielem?" składają dzieci  i nauczycielki gr.V.

Podziękowanie dla PIOTRA BŁONIARZA za zaangażowanie i wkład w wystrój Przedszkola Samorządowego Nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi w Kielcach składają Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Dzieci.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Przedszkola Samorządowego nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi  w Kielcach składają serdeczne podziękowania Państwu ANNIE i TOMASZOWI KOWALCZYK za okazany dar serca.

„Swoją radość można znaleźć w radości innych; to właśnie jest tajemnicą szczęścia” David Russel